Tüm Kategoriler
UVB Fototerapi

UVB Fototerapi

Ev Ürünler < UVB Fototerapi

Diosole'ye Hoş Geldiniz
Lider Tıbbi Güzellik Ekipmanları Üreticisi

Şu anda, ışık terapisi tedavisi, kırışıklık karşıtı cilt bakımı yönetimi ve vücut şekillendirme aleti dahil olmak üzere üç ana cilt tıbbi çözümü oluşturmuştur. Ürün yelpazesi, UV Radyasyon tedavi sistemi, kırmızı ve mavi terapi, yüksek yoğunluklu odaklı ultrason ve yağ yakma cihazı gibi 40 kategoride 3'tan fazla modeli kapsamaktadır.

Bize ulaşın

ÜRÜNLERİMİZ

BİZ KİMİZ
BİZ KİMİZ

DİOZOL MEDİKAL
ÜRETİCİ HİKAYESİ

Şirket ileri üretim teknolojisi ve ekipmanlarına sahiptir. Aynı zamanda, bilimsel ve teknolojik yeteneklerin tanıtılmasına ve yetiştirilmesine büyük önem veriyor, dış bilimsel araştırma güçlerini aktif olarak tanıtıyor ve yüksek teknoloji endüstrisinde üst düzey yöneticileri ve teknisyenleri istihdam ediyor; bu da ürün kalitesi ve girişim için güçlü bir garanti sağlıyor. gelişim.

Bize ulaşın

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

KALİTE KONTROL

ÜRÜNÜN KALİTESİNİ KONTROL EDİYORUZ

Diosole Medical, profesyonel bir Ar-Ge merkezine, 40000 metrekarelik bir fabrikaya, birinci sınıf üretim hatlarına ve üretim kontrol ekipmanlarına, profesyonel laboratuvarlara ve kalıplama merkezlerine ve yıllık 200000 adet üretim kapasitesine sahip modelleme ve izleme ekipmanlarına sahiptir.

1

Kalite Kontrol Departmanı özel bir denetim ofisine ve profesyonel denetim ekipmanlarına sahiptir; örneğin: ultraviyole ölçüm cihazı, UVA radyasyon ölçer, UVB radyasyon ölçer, ayarlanabilir DC ayarlı güç kaynağı, tıbbi dayanım voltajı dedektörü, tıbbi kaçak akım dedektörü vb.

2

Kalite departmanı çalışanları, yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi bitmiş ürünleri incelemek ve ölçmek için profesyonel ultraviyole ölçüm aletlerini kullanır. Kalite departmanımız, ultraviyole fototerapi cihazı (YK-6000A) üzerinde ışığın dalga boyunu ölçmek için profesyonel ultraviyole ölçüm cihazları kullanan profesyonel personele sahiptir; Sonuçlar Şekil 6'da gösterilmektedir.

3

QC, bitmiş ürünleri incelemek ve ölçmek için profesyonel ultraviyole ölçüm aletlerini kullanır. Yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi profesyoneller, ultraviyole fototerapi cihazında (YK-6000A) ışığın dalga boyunu ölçmek için profesyonel ultraviyole ölçüm aletlerini kullanır; Şekil 6'daki sonuçlar.

4

QC, üretilen yarı mamul ürünler üzerinde rastgele denetimler yapmak için ayarlanabilir frekans dönüştürme güç kaynağını (Şekil 8) kullanır. Üretimdeki yarı mamul ürünlerin rastgele denetimleri, ürünlerin kalitesini etkili bir şekilde artırabilir ve üretim personelini üretim sürecini iyileştirmeye teşvik edebilir.

5

QC, hammaddeleri (PCB panoları) incelemek ve ölçülen verileri gelen denetim standartlarına göre kaydetmek ve bir denetim raporu oluşturmak için sürmeli kumpas kullanıyor.

KARGO

Uluslararası üne sahip deniz, kara ve hava taşımacılığı şirketleri ve Çin-Avrupa nakliye firmaları ile işbirliği yapıyor, deniz-hava, deniz-kara kombine taşımacılığı gerçekleştiriyor, süreç boyunca kargo taşımacılığının güvenliğini, zamanındalığını ve maliyet tasarrufunu sağlıyoruz. Devasa bir yurtdışı acente ağıyla, en iyi ulaşım planını özelleştirebilir ve kapıdan kapıya kesintisiz bir günlük hizmet gerçekleştirebiliriz.

PAKETLEME

Ürünün ana ambalajı, ana bilgisayarı ve ilgili aksesuarları saklamak için kullanılan, koruma ve darbeye dayanıklılık işlevine sahip beyaz kartondan yapılmıştır. Taşıma ve depolama sırasında ürün AB oluklu kağıt, EVA iç astar ve PE dış torbadan oluşan yağmur geçirmez ve toz geçirmez dış ambalajdır. Taşıma sırasında aşınma ve ekstrüzyonun belirsizliği sağlanır.

KARGO

Sıcak kategoriler