Tüm Kategoriler
Hakkımızda

Hakkımızda

Ev Hakkımızda

NEDEN DİOSOL MEDİKAL'İ SEÇMELİSİNİZ?

Ürünler dünya çapında 80'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır ve Güney Asya, Güney Avrupa ve Güney Amerika pazarlarında büyük etkiye sahiptir.

Bize ulaşın
tanımlanmamış

DİOSOL MEDİKAL HAKKINDA

Diosole Medikal Eylül 2005'te kurulmuştur. Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servisi entegre eden bir medikal güzellik ekipmanları üreticisidir. 7 şubesi ve 6 merkezi bulunmaktadır. Şirket, ileri üretim teknolojisine ve ekipmanlarına sahiptir. Aynı zamanda, bilimsel ve teknolojik yeteneklerin tanıtılmasına ve yetiştirilmesine büyük önem veriyor, harici bilimsel araştırma güçlerini aktif olarak tanıtıyor ve yüksek teknoloji endüstrisinde ürün kalitesi ve işletme için güçlü bir garanti sağlayan üst düzey yöneticiler ve teknisyenler istihdam ediyor. 3 geliştirme.

Markanın orijinal misyonu olan "küresel ailelere cilt bakımı sağlamak" olan Diosole Medical, sürekli olarak ürün Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları yürütmektedir. Şu anda, ışık tedavisi tedavisi, kırışıklık önleyici cilt bakımı yönetimi ve vücut şekillendirme aracı dahil olmak üzere üç ana cilt tıbbi çözümü oluşturmuştur.

tanımlanmamış

Ürün yelpazesi, UV Radyasyon tedavi sistemi, kırmızı ve mavi terapi, yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason ve yağ yakma aleti gibi 40 kategoride 3'tan fazla modeli kapsamaktadır. 100'den fazla patent ve 42 yerli ve uluslararası marka tescili bulunmaktadır.

Diosole Medical, profesyonel bir Ar-Ge merkezine, 40000 metrekarelik bir fabrikaya, birinci sınıf üretim hatlarına ve üretim kontrol ekipmanlarına, profesyonel laboratuvarlara ve kalıplama merkezlerine ve yıllık 200000 adet üretim kapasitesine sahip modelleme ve izleme ekipmanına sahiptir. ISO9001 ve ISO13485 kalite yönetim sistemleri, ürün Ar-Ge, tasarım ve üretimi için güvenilir bir garanti sağlar. İl ve belediye birimleri tarafından verilen "dürüstlük birimi", "çift yumuşak sertifikasyon kuruluşu" ve "yüksek teknoloji kuruluşu" unvanlarını kazandı ve CE, CFS ve FDA gibi bir dizi yabancı profesyonel sertifikayı geçti.

tanımlanmamış

OEM / ODM

Fuarımız 2023

Bu bizim müşteri durumumuz. Size faydalı olacağını umuyoruz
video

Ürünler dünya çapında 80'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır ve Güney Asya, Güney Avrupa ve Güney Amerika pazarlarında büyük etkiye sahiptir. Çin'de 4 profesyonel e-ticaret mağazasına ve 7 sınır ötesi e-ticaret platformuna sahiptir. Diosole markasının resmi mağazası ekspres platform cilt bakımı kategorisinde ilk 5'e girmiştir. Bunların arasında uvb phototherpay ve HIFU, sektörde ilk üç arasında yer alıyor ve ürünler dünya çapında binlerce aileye girdi.

 • 4000
  4000

  Fabrika alanı

 • 100
  100

  Sahip Olunan Patentler

 • 200000
  200000

  Yıllık Üretim Hacmi

PATENT VE MARKA TESCİLİ

ISO9001 ve ISO13485 kalite yönetim sistemlerinin uygulanması, ürün Ar-Ge, tasarım ve üretimi için güvenilir bir garanti sağlar. İl ve belediye birimleri tarafından verilen "dürüstlük birimi", "çift yumuşak sertifikasyon kuruluşu" ve "yüksek teknoloji kuruluşu" unvanlarını kazandı ve CE, CFS ve FDA gibi bir dizi yabancı profesyonel sertifikayı geçti.

c3
c2
c1

KÜRESEL PAZAR

Global Müşteri Dağılımı ve Şirketimiz Ürünlerinin Satış Dağılımı

GAĞAL PAZARI

Kanada

Amerika Birleşik Devletleri

Meksika

Peru

İzlanda

Finlandiya

Fransa

Almanya

Brezilya

Arjantin

İtalya

Macaristan

Belarus Cumhuriyeti

Suudi Arabistan

Çek Cumhuriyeti

Polonya

Güney Afrika

Sri Lanka

Rusya

Japonya

Endonezya

Singapur

Portekiz

Avustralya

Yeni Zelanda

ispanya

Çin

Türkiye

Israil

Nijerya

OLGU

Bu bizim müşteri durumumuz. Size faydalı olacağını umuyoruz

OLGU
 • Endüstriyel Tasarım Çözümü

  İster belirli bir ürün konseptiniz olsun ister yeni Projeler oluşturma konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, Diosole 3D modelleme çizimi, yapısal patlama çizimi, sahne oluşturma çizimi dahil olmak üzere endüstriyel tasarım çözümü sağlayabilir.

 • Görünüme Özel Çözüm

  Diosole, son teknolojiye sahip kalıp fabrikasına kendimiz sahip olmaktan gurur duyuyor. Bu, kalıp özelleştirmesinde benzersiz bir esneklik sağlar; renklerden, görünümlerden çeşitli özelleştirmelere kadar vizyonunuzu gerçeğe dönüştürebiliriz.

 • Işık Terapisi ile İlgili Teknoloji Entegre Çözüm

  LED ışık terapisi cihazları, epilasyon cihazları, RF güzellik cihazları ve daha fazlası için özel olarak geniş bir özelleştirilmiş teknoloji çözümü yelpazesinde uzmanız.

 • Patent ve Ticari Marka Uyum Hizmeti

  Benzersiz ürün tasarımlarınızı korumak için Diosole, tasarım patentleri ve ticari marka başvurularında yardım sunar. Deneyimli ekibimiz, fikri mülkiyetinizin uygun şekilde korunmasını sağlayarak patent başvuru süreci boyunca size rehberlik edecektir.

 • Klinik Doğrulama Çözümü

  Diosole, tüm yeni ürünlerin Ulusal Gıda ve İlaç İdaresi kalite standartlarını ve uluslararası CE, FDA standartlarını karşıladığından emin olmak için özelleştirilmiş ürünler için klinik doğrulama hizmetleri sağlamaya kendini adamıştır.

 • Yatırım Çekmek

  Diosole'ün OEM ortağınız olmasına izin verin! Profesyonel Ar-Ge ekibi, şirket içi kalıp fabrikası, kapsamlı ürün yelpazesi, patent başvuru desteği ve klinik doğrulama taahhüdü ile Diosole, beklentilerinizi aşan olağanüstü OEM çözümleri sunacaktır.

Sıcak kategoriler